Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo to jsou Mayové

12. 10. 2007

Mayové jsou starobylá  civilizace ,která obývala Střední Ameriku.

Obrazek

Rozkládala se na Yukatánském poloostrově tam kde je dnes Mexiko a Guatemala.

Vznik Mayské civilizace se datuje zhruba do 3 století.nl. a však základy této kultury se datují až 3114 let před n.l.

Do dnes patří k jedné nejzáhadnější civilizaci ,kdy obývala tuto planetu.

Mohutné mayské stavby udivují vědce i archeology do dnes.

Jejich 2 kalendářní roky a jejich víra v Bohy ,kteří podle nich stvořili člověka s neuvěřitelnými schopnostmi ,které mu je později odebrali nebo také kačinové bytosti z jiné planety ,kteří zde vystupovali jako učitelé.

Jejich matematika a Astrologie byli neuvěřitelně přesné na jejich dobu.

Jejich záhadné záznamy ,které poukazují na dobu kdy Tichý oceán zatopil jejich bývalý domov jménem Kasskara a Kačinové jim pomohli přeletět na tzv: Létajících štítech.

A také je tajuplné zakončení Kalendáře v roce 2012.

 

A co ty? Napiš mi co víš

a co si myslíš

o Mayské civilizaci

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to stim koncem světa

(s, 9. 1. 2013 19:56)

no už byl dávno 21prosinec už je dávno 2013 no a nic se nestalo :DD¨
Takže přece jen se mýlili ;)

MAYOVÉ

(anonim, 12. 2. 2012 10:10)

víc nic???

To je dobrý

(Martina, 25. 11. 2011 22:34)

Taky,hodně zajímávé Mayové jsem četla ted knížku o nich,tak tady jsou dobré stránky ,jako telepatii a tyhle různé parapsychologické věci právě mám půjčenou knížku z knihovny to je hodně dobré čtení, u mě funguje jak telepatie tak šestý smysl a to dost dobře a hlavně psychologie je můj koníček a vůbec čtení je dost dobrá věc,ale málo lidi jí provozují.

Mayové

(Dominator911, 5. 9. 2011 20:18)

Dost zajímavej článek o Mayů jsem našel v časopise Akta Histori revue, a dá se číst i na počítači :-) doporučuji http://cs.publero.com/titul/akta-history-revue/5-11

´nic si nenamlouvejte

(ena, 31. 1. 2010 2:13)

At chcete nebo ne, mayove maj presnejsi kalendar nez my.Neuklidnujte se tu tim,ze vam nejaky blbec predvedel horoskop do nevim jakeho roku.Kdyz se o to budete vic zajmat,dozvite se ze nejen mayove,ale i ostatni vesci, ktery predpovedeli plno udalosti ktere se stali se s mima shoduji a jejich opravdu mnoho, at uz jde o Sybilu,nebo vestkyni s Delphy,vestce Merlina atd atd ty predpovedeli valky,terorismus a vse mozne co se vetsinou opravdu stalo.21.12 2012 se neco stane, bud to bude zanik nebo velka zmena,ale neco se stane jelikoz mayove se v nicem nemylili,tak se mejte radi a uzijte si to dokud je cas,doporucuji videa ktere vam to vse vysvetli,staci zadat kalendar mayu..

Pro všechny 3 :-)

(Tyberion, 31. 1. 2009 23:11)

No nemyslím si ,že by to byli potomci nějakých atlanťanů kdyby ano nemuseli by je učit tzv.Kačínové.To stou vybrací je také zajimavé ale jak zase mi nejde dohlavy jak mohly byt tak duchovně vyspělí když prováděli bezvýznamné objetování lidí slunci.? Jinak k tomu cyklu ano ten znám ale tohle myslím nebude označovat uplný konec světa.Myslím že něco přijde ale konec světa myslím ne. Celkem mě zajímají ti učitelé Kačinové. Ja si myslím že to sou možná lidi nevím od kud nevím co ovládají za technologii ale přemýšlim nad tím že sou jako my akorat jsou vyspělejší a to po stránce ne jen technologie ale hlavně mozku.Dnešní člověk nemá ani představu co by mohl umět a myslím si že tito učitelé sou také proto na vyším duchovním stupni.Ale nevím od kud by se mohly vzít.Je ale jasné že kdysi pomáhaly prastaré civilizaci protože všechny ty znalosti mayové nemohly mít jen tak vycucané z palce. Zatím se ahojj všichni...:-)

2012

(ghghg, 30. 1. 2009 17:02)

poslední dobou je až neuvěřitené jak všechny indície zapadají do sebe. to, že ma být konec světa v r. 2012 vím už strašně dlouho, ale až nyní vidím, že na tom možná něco bude. podle mayského kalendáře nastal tzv. 13 baktum ktery se periodicky opakuje každých 26000let.Ato je předzvěst něčeho zlého.Proto ma končit tento kalendář.

Stargate

(Lukáš, 14. 10. 2008 17:23)

Nevym jestli někdo viděl hvězdnou bránu nebo četl od Thomase Rittera Proroctví o Evopě?V jeho listu mu vyšlo že bude cestovat nejdřív mentálně(psychicky) za jinýma kulturama....Něco jak je cestováníí s hvězdnou bránou!!Je tam něco o kronice Akaša a o jednom chrámu kde jsou jeho stavitelé z podobněny jako postavy z budoucnosti.Prej vypadali jako lidé z pověstí o Kačínech!Vyspělé zbraněmoje úvaha je buď ta že jsme to mi z budoucnosti nebo jiná síla,někdo jiný.Tu knížku doporučuju všem mimochodem jsou tam záznamy o Evropě až do roku 2049 kde lidstvo změní své poznatky o Božstvu a změní to základ skoro všech výr.

Mayové

(Máňa, 25. 6. 2008 21:32)

... nebo to, jak dokázali postavit takové monumenty bez kovových nástrojů. Na malbách ve zdech jsou nástroje podobné vrtačkám, nebo také laserům :) No a také je možnost, že to byli potomci Atlanťanů. V Celestinském proroctví, příběhu od Jamese Redfielda - je to prý skutečný příběh - vám dojde, že řešení záhadného zmizení jejich civilizace je možná to, že když na ně útočili Evropané, natolik zvýšili svou vibraci, že se stali pro ně neviditelnými.. ať už to bylo jakkoliv, je nad slunce jasné, že Mayové se přátelili s bytostmi z vesmíru :)

pro Saty

(Tyberion, 6. 2. 2008 11:50)

Heh konec pro lidstvo???:-D.Ale to snad neee:-D.Se synem do auta rači nesedej:-DDD.

pro Kings

(Saty, 7. 11. 2007 8:18)

Myslím, že i ty výkyvy počasí s tím souvisí a zřejmě se to bude stupňovat, ale aby to znamenalo konec pro lidstvo? Ani náhodou. V předpovědi mi vyšlo, že zemřu v požehnaném věku v autě, řízeném mým synem, takže i kdybych šla hned teď na synovi zapracovat, nestihlo by se to, páč v roce 1212 by ještě nedosáhl ani na pedál, takže klídek. :-DDD

Spíš nový začátek

(Tyberion, 25. 10. 2007 11:10)

Nemyslím si že to bude konec pro všechny lidi.Mám pocit ,že tohle spíš bude nějaký nový začátek.Nechám se překvapit :-D.A nejsem smířený snějakou věštbou nebo s kalendářem že bych měl v roce 2012 zatřepat nohama.Spíše se těším :-D.

příroda

(Kings, 12. 10. 2007 22:07)

Podle toho co zažíváme v posledních dvou letech,(výkyvy počasí)tak to vypadá že rok 2012 bude pro nás tím posledním,ne však posledním pro naši planetu.Kings

Tak zas až někdy půjdeš kolem :-D

(Tyberion, 12. 10. 2007 20:52)

Dík za první příspěvek :-D.Taky jsem zvědavý na rok 2012. Mělo by to být spojeno s přechodem do období Vodnáře měl by nastat jakýsi pátý věk a k němu by se měl připojit 5 element.Lidstvo by mělo projít jakou si očistou nebo tak nějak.

Mayové

(1Satanka, 12. 10. 2007 19:15)

Ahojky, kolem Mayské kultury je hodně tajemného. Na dobu v které žili, měli nevídané znalosti. Zmiňovaný rok 2012 není ale jen podle Mayů rokem posledním. Považuje se také jako rok zlomu myšlení lidských bytostí. Máme šanci se toho dožít, takže uvidíme co to udělá. Buď to odsunem jako nepřesné datum, nebo něco zažijem.:-D